همه محصولات
کلید واژه ها [ fire resistant frp i beam ] همخوانی داشتن 161 محصولات.
40x22x5mm C شکل FRP U کانال بسته بندی با حجاب پلی استر صاف نشکن
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| ابعاد: | 40x22x5mm |
میله های FRP تقویت کننده شیشه با فرمولاسیون رزین
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ابعاد: | طول 1800 میلی متر |
میله FRP با قطر 16.5 میلی متر با نوک فلزی در یک طرف به عنوان پست نشانگر، نیزه و غیره.
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | آبی |
| Dimension: | 1600mm length |
قطر 8.5mm FRP میله زرد برای نشانگر بازتاب دهنده در زیرساخت های حمل و نقل و ورزش
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد |
| اندازه: | قطر 8.5 میلی متر |
رنگ خاکستری روشن FRP U کانال 70x30x5mm به عنوان سینی کابل در صنعت برق
| مواد: | FRP |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری روشن |
| اندازه: | 70x30x5mm |
لوله گرد FRP 76x8mm طول 2400mm سطح با پوششی چوبی
| مواد: | FRP |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری روشن |
| ابعاد: | 76x8x2400 میلی متر |
لوله گرد FRP پلتروژن 76x8mmx2400mm با پوشاندن چادری با بافت به عنوان ستون حصار
| مواد: | FRP |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری روشن |
| ابعاد: | 76x8x2400 میلی متر |
شکل نامنظم پروفایل پلتروژن FRP ساخته شده توسط سفارش و نقشه
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری روشن |
| بعد، ابعاد، اندازه: | به عنوان سفارش |
قطر لوله گرد FRP پلتروژن 80 میلی متر با سطح بسته بندی دو محوری Combo Mat
| مواد: | FRP |
|---|---|
| رنگ: | اصل |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 80x8 |
شکل نامنظم پروفایل پلتروژن FRP با رزین پلی استر نامشبع
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| بعد، ابعاد، اندازه: | به عنوان سفارش |

