همه محصولات
کلید واژه ها [ fire resistant frp i beam ] همخوانی داشتن 161 محصولات.
30x5mm C شکل FRP U کانال سطح صاف و مقاوم در برابر پیری
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | زرد کمرنگ |
| ابعاد: | 30x5 میلی متر |
میله FRP عامل UV برای مقاومت در برابر نور خورشید برای قطعات ساختمانی در فضای باز مانند نرده ها
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| ابعاد: | طول 700 میلی متر |
پروفایل های پرت شده FRP سبک برای زیرساخت ها و نگهداری شیمیایی
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 50x25x3mm |
100x2mm Pultrusion FRP نوار تخت با کشش بالا مقاومت در برابر پیری
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | سفارش مشتری |
بخش های ساختاری GRP مقاوم در برابر پیری رزین پلی استر پروفیل های Pultruded FRP
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
نردبان پله فایبرگلاس FRP زرد 10 فوت 6 فوت نردبان فایبرگلاس
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
نصب آسان لوله مستطیل FRP با دنده های تقویت شده برای راه حل های صرفه جویی در زمان
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 52x32x5mm |
لوله مستطیل FRP متنوع برای صنایع مختلف و محیط های مختلف با سطح الگوی چوبی
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| ظاهر: | مانند چوب |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
لوله مستطیل FRP سبک وزن و با دوام برای الکترونیک الکتریکی
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد |
| ابعاد: | 52x32x5mm |
بخشهای پروفیلهای Pultruded آبی FRP 4.8 میلیمتر 0.29 کیلوگرم بر متر
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | آبی |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 38x38x4.8mm |

