همه محصولات
بخش های پرتودهی FRP سبز I Beam
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبرگلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 15x25x5mm |
میله های پروفیل 15 میلی متری جامد FRP Pultruded
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | رنگ زرد |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 15 میلی متر |
بخشهای پروفیلهای Pultruded آبی FRP 4.8 میلیمتر 0.29 کیلوگرم بر متر
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | آبی |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 38x38x4.8mm |
با کشش بالا SGS FRP پروفیل Pultruded چند اندازه برای ساخت و ساز
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
لوله مستطیلی FRP با فرآیند پولتروژن، با برس کشیدن سطح با رنگ خاص، برای دستیابی به تقاضای بسیار بالا در صافی سطح و ظاهر خوب
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
پروفیلهای لولهای مستطیلی FRP مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از روکش پلی استر و رزینهای غیراشباع که عایق الکتریکی و دوام را فراهم میکنند
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
پروفایل های شکل نامنظم FRP که دارای ساخت سبک وزن و قدرت بالا و خواص ضد خوردگی عالی هستند
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| بعد: | سفارش مشتری |
پروفیل های لوله مستطیل FRP متنوع ساخته شده از پلی استر اپوکسی و رزین های فنولیک که عایق الکتریکی و دوام را فراهم می کنند
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | مختلف، به عنوان سفارش |
| بعد: | 52x32x5mm |
تنوع رنگ، اندازه و رزین های مختلف، همیشه به سفارش ساخته می شود. وزن سبک و کیفیت بالا، کاربردهای گسترده، مانند نردبان و سایر صنایع
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | مختلف، به عنوان سفارش |
| بعد: | 52x32x5mm |
پروفیل FRP با شکل خاص که طبق نقشه ارائه شده و به درخواست مشتری ساخته شده است، با رزین وینیل و ترکیب مت پارچه ای پلی استر. عملکرد بسیار خوب در برابر خوردگی و عمر طولانی.
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | White |
| Dimension: | Ordered by customer |

