همه محصولات
فرش هسته ای فیبرگلاس 450g csm در هر دو طرف است، وسط PP 150gsm در هر متر مربع است، با رشته نایلان برای بخیه زدن با هم برای تشکیل یک فرش، بسیار مناسب برای پانل خورشیدی و قطعات خودرو ساخت
| مواد: | رووینگ مستقیم شیشه E، رشته های خرد شده و تشک PP |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| عرض: | 300 میلی متر |
لوله مستطیلی FRP با فرآیند پولتروژن، با برس کشیدن سطح با رنگ خاص، برای دستیابی به تقاضای بسیار بالا در صافی سطح و ظاهر خوب
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
پروفیلهای لولهای مستطیلی FRP مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از روکش پلی استر و رزینهای غیراشباع که عایق الکتریکی و دوام را فراهم میکنند
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
پروفایل های شکل نامنظم FRP که دارای ساخت سبک وزن و قدرت بالا و خواص ضد خوردگی عالی هستند
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| بعد: | سفارش مشتری |
پروفیل های لوله مستطیل FRP متنوع ساخته شده از پلی استر اپوکسی و رزین های فنولیک که عایق الکتریکی و دوام را فراهم می کنند
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | مختلف، به عنوان سفارش |
| بعد: | 52x32x5mm |
80g/M2 Polyester Tissue Of White Color for pultrusion برای افزایش کیفیت محصولات FRP در چشم انداز و همچنین مقاومت کششی،به طور گسترده ای در قاب پانل انرژی خورشیدی استفاده می شود
| محصول: | حجاب پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| عرض: | 200 میلی متر |
پارچه ترکیبی از فیبرگلاس پارچه UD همراه با پرده پلی استر برای تقویت محصول نهایی، برای پل یا عرشه کابل با قدرت بالا
| مواد: | فایبرگلاس UDT با روبند پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| عرض: | 600 میلی متر |
ضخامت 25 Um پلی استر فیلم انتشار رنگ شفاف برای لوله GRP بدون گره مشترک و حباب، عمل خوب در deforming
| مواد خام: | 100% PET |
|---|---|
| ازدیاد طول در شکست: | 60% |
| نمونه: | در دسترس و رایگان |
شبکه های پلی استری برای پیچ و تاب رشته های متناوب GRP با فشار بالا برای تمیز کردن هوا در طول فرآیند
| مشخصات: | 20 تا 22 گرم |
|---|---|
| ماندگاری: | دوام |
| انعطاف پذیری: | انعطاف پذیری بالا |
تنوع رنگ، اندازه و رزین های مختلف، همیشه به سفارش ساخته می شود. وزن سبک و کیفیت بالا، کاربردهای گسترده، مانند نردبان و سایر صنایع
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | مختلف، به عنوان سفارش |
| بعد: | 52x32x5mm |

