همه محصولات
کلید واژه ها [ fire resistant frp i beam ] همخوانی داشتن 161 محصولات.
مقاطع ساختاری Pultrusion Smooth Surface Grp مقاوم در برابر آب و هوا
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
عایق حرارتی پروفیل زاویه دار Pultruded FRP L شکل عایق حرارتی 40 میلی متر عرض
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | 40 میلیمتر 200 میلیمتر و غیره |
Roofing Frp Pultrusion Profile با مقاومت بالا نصب Covenient برای جاده
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| ابعاد: | 430 میلی متر |
سیستم ارتباطی FRP پروفایل Pultruded برای 5 گرم رادوم
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | 40x3mm |
لوله های هکساگون FRP رنگ زرد در زمینه های ساختمانی
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| اندازه: | برابر 30 میلی متر |
مش سایز 38x38mm FRP قالبگیری شده با رنگ زرد سطح صاف با پوشش در یک طرف برای مسیر پیادهروی
| مواد: | فایبرگلاس با رزین تقویت می شود |
|---|---|
| رنگ: | زرد |
| اندازه پنل: | 1220x2440 میلی متر |
50x30x3mm FRP صاف U شکل کانال با پوشش پلی استر پیچیده مقاوم به پوشیدن
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | سبز روشن |
| ابعاد: | 50x30x3mm |
کانال U FRP 40x22x5mm با سطح صاف مقاومت در برابر پوشیدن کیفیت، رنگ زرد روشن
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | زرد کمرنگ |
| ابعاد: | 40x22x5mm |
پروفایل پلتروژن FRP زاویه L مستقیم برای عایق FRP، درجه GPO-3
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| بعد، ابعاد، اندازه: | سفارش مشتری |
نمایه های ساختمانی کانال اکستروژن چند رنگ ضد پیری FRP U
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | سفارش مشتری |

