همه محصولات
کلید واژه ها [ fire resistant frp i beam ] همخوانی داشتن 161 محصولات.
فلات پلاستیکی تقویت شده با فیبرگلاس توسط فرآیند پلتروژن وزن سبک مقاومت کششی بالا مقاومت در برابر آب و هوا
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | سفارش مشتری |
لوله گرد 12 میلی متری فایبرگلاس اکو ضد خوردگی
| غیر فلزی: | لوله گرد فایبرگلاس |
|---|---|
| رنگ: | زرد روشن، قابل تنظیم |
| ابعاد: | 24x19، 26x21،34x28، قابل تنظیم |
پروفیلهای لولهای مستطیلی FRP مقاوم در برابر حرارت ساخته شده از روکش پلی استر و رزینهای غیراشباع که عایق الکتریکی و دوام را فراهم میکنند
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
لوله مستطیلی FRP با فرآیند پولتروژن، با برس کشیدن سطح با رنگ خاص، برای دستیابی به تقاضای بسیار بالا در صافی سطح و ظاهر خوب
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد، می تواند به عنوان سفارش انجام شود |
| بعد: | 55x25x3mm |
لوله پلاستیکی تقویت شده با فایبرگلاس گرد Pultrusion 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
نرده مشبک به رنگ نارنجی با اندازه مش 40x40، ارتفاع 50 میلیمتر، ابعاد پنل 1007x4040 میلیمتر، سطح مقعر برای گذرگاه یا راهروی تصفیهخانه آب
| مواد: | فایبرگلاس با رزین تقویت می شود |
|---|---|
| رنگ: | نارنجی |
| اندازه پنل: | 1007x4047mm |
لوله مستطیل نامنظم با پوشش پلی استر پوشش سطح چشم انداز خوب و صاف
| مواد غیر فلزی: | پروفیل FRP توسط پالتروژن |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| ابعاد: | به عنوان سفارش |
پانل های توری فایبرگلاس GRP قالب گیری پیاده رو 1×3 مش ضد لغزش
| غیر فلزی: | پروفیل پلاستیکی تقویت شده با فایبر گلاس با فرآیند pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سفارش مشتری |
| ابعاد: | سفارش مشتری |
لوله نازک اپوکسی فایبرگلاس مستطیلی 25x3.2mm ضد لباس
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | زرد روشن |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1200 میلی متر |
لوله مربع مستطیل با مقاومت کششی بالا با لبه های تقویت شده برای محیط های خشن
| مواد: | پروفیل تقویت شده الیافی با pultrusion |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 52x32x5mm |

